Değerli dostlarım;

ERBEK İNŞAAT’ın kurucusu olarak,Dünyanın muhtelif ülkelerinde 30 yılda hayata geçirdiğimiz önemli projeler neticesinde, üst düzeyde çok büyük deneyimler elde elde ettik.
Başladığımız günden bugünlere biz yöneticilere ve ERBEK ailesine ; sınırsız bir çalışma ve başarılı olma isteği ile büyük bir dinamizm egemen oldu.
Firmalarında yaşamlarında insanlarda olduğu gibi,muhtelif evler vardır.Bizde ERBEK ailesi olarak her geçen gün büyümekte ve kurumsallaşmaktayız.
ERBEK olarak tüm Türkiyede ,Bölge ülkelerinde ve Dünya genelinde faaliyet göstermek üzere yeniden yapılandık ve yeni kadrolarla güçlendik.
İnşaatını tamamladığımız tesislerde iş verenlerimizin tarafımıza ilettiği memnuniyet bizleri hem sedirmekte hem de daha iyisini nasıl yapabiliriz düşüncesine sevk etmektir.
İnşaatını tamamladığımız ve halen inşaatına devam ettiğimiz projelerimizde;‘Yüksek Teknoloji ile Kaliteli’ inşaat prensipleri asla vazgeçmediğimiz ilke ve prensiplerdir.
Şirket olarak bundan sonraki faaliyetlerimizde iş anayasamız olarak önümüze koyduğumuz ERBEK’in MİSYONU, erbek’İN VİZYONU ve ERBEK’in DEĞERLERİ ile Firmanın;sahip olduğu Güçlü Makine Parkı, Tecrübeli ve Dinamik Teknik Personeli ile işimize olan heyacanımızı ve disiplinimizi kaybetmeden çok daha büyük projeleri gerçekleştireceğimize olan inancım tamdır.
Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada;
‘İşverenlerimizin ve çalışanlarımızın güvenini kazanmak ve bu güven duygusunu yarınlara taşıyabilme hissi, Şahsımın en büyük mutluluğu olacaktır.’
ERBEK İNŞAAT BAŞKANI
ERCAN BEKAR

sutun1

GRUP PROFİLİ

Bugün halen sürdürmekte olduğumuz dev projelerde konusunda uzman çalışanlarımız ve yeterli teknolojik donanımımız ile Misyon Olarak Benimsediğimiz ,En Kaliteli,en yüksek faydayı en uygun fiatla sağlayacak şekilde proje lendirme ve inşaat yapım işlerini sunarak büyü me karlılığı gerçekleştirmek , Vizyon olarak benimsediğimiz Bugün ve gelecekte faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde inşaat sektöründe en kaliteli işlere imza atmak anlayışını benimsiyoruz. Erbek Group firması bünyesinde çalışan tüm ekipman ve donanımlarını aldığı projeler dahilinde yerinde ve kesintisiz hizmet politikasıyla yürütmekteyiz.Projenin devamlılığına olan inancımız müşteri odaklı ve zamanla sınırlandırılmayan direk memnun etmeye ve mükemmelliyetçi bir zihniyetle hizmet vermemizi sağlamaktadır.Netice olarak erbek inşaatgelişen sektörel ve teknolojik şartlara uyumluluğu ve kaliteden taviz vermeyen hizmetiyle senelerce siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi hedef etmekteyiz.

21

Bu sayfa hazırlık aşamasındadır.

Bize Aşağıdaki ileişim formundan ulaşabilirsiniz

[contact-form-7 id=”1063″ title=”İletişim formu 1″]